Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Levi’s od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim – kreatywności. Nie inaczej jest i tym razem.

Jedna z naszych ulubionych marek, podchodzący w nieszablonowy sposób do otaczającej rzeczywistości Levi’s, stał się partnerem unikalnego projektu artystycznego w duchu #lesswaste. Denimowy potentat wspólnie z Zulu Kuki, zaprosili do współpracy trzynastu utalentowanych i wyjątkowych artystów, wywodzących się z różnych dziedzin sztuki, takich jak grafika, muzyka, street art, fotografia czy projektowanie, aby aby ci, przetworzyli niepełne, niepoprawne i wadliwe kurtki Levi’s Trucker Jacket w pełnoprawne dzieła sztuki użytkowej. Mało tego! Każda z powstałych z tej okazji 10 prac trafiła na licytację, z której środki zostały przeznaczone na organizację Traffic Design, wspierającą projekty związane z ulepszaniem przestrzeni miejskiej. Popieramy takie akcje całym sercem! 

 

Levi’s od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia i przede wszystkim kreatywności. Już od kilku sezonów personalizacja ubrań marki pomaga wyrazić osobowość i podkreślić indywidualność każdego wielbiciela marki. W drodze do perfekcji twórcy popełniają niezliczone ilości prób i błędów, które finalnie składają się na dzieło zgodne z ich artystycznym językiem. Manufacturing Defect – Artistic Series to projekt, który inspiracji poszukuje na etapie procesu tworzenia, prób i chwilowych porażek, a jego efektem są prace, których indywidualny charakter dodatkowo podkreśla wada produkcyjna i twórcza dekonstrukcja kurtki, na którą zostały naniesione.

 

10 niepowtarzalnych projektów kurtek, wśród autorów których znaleźli się między innymi Barrakuz, Mr. OSOM, Rosalie, stojąca za marką Kpodonou – Sandra czy Łukasz Ziętek, można zobaczyć w specjalnie na ten cel zaaranżowanej przestrzeni na Dworcu Centralnym w Warszawie.

//

Manufacturing Defect Artistic Series by Zulu Kuki x LEVI’S

Od 1 do 31 grudnia wystawę można oglądać w specjalnie na ten cel zaadaptowanej przestrzeni w podziemiach Dworca Centralnego w Warszawie