Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Wyjątkowa podróż, której nie da się zapomnieć, kraina snów i krajobrazy pełne myśli, wspomnień i marzeń – to wszystko czeka na widzów najnowszego spektaklu w Teatrze Guliwer. Sztukę Grzegrzorza Uzdańskiego w reżyserii Roberta Drobniucha można obejrzeć w najbliższy weekend na deskach dużej sceny 

Grzegorz Uzdański, poeta i pisarz, debiutuje jako autor w teatrze. Jego „Sen na gapę” to niezwykle barwna opowieść o marzeniach, niewielkich smutkach i nieco większych strachach, które mieszkają w środku każdego z nas. Tytułowy sen zamiast przyśnić się, gubi swój bilet do działu nocnego i trafia do krainy myśli, wspomnień i uczuć głównej bohaterki.

– Najpierw był pomysł na tekst do piosenki ,,Sen” wspaniałego zespołu Jerz Igor – przyszło mi do głowy, że jeden mały sen nie zdążył się komuś przyśnić i musi czekać w poczekalni na następną noc. Potem pomyślałem, żeby tę historię rozwinąć – co by było, gdyby nieśmiały, delikatny sen, który nie zdążył się przyśnić małej dziewczynce, Ani, musiał wyruszyć w podróż po jej psychice, napotykając na jej wspomnienia, lęki, ważne dla niej obrazy? Wymyśliłem dziewczynkę, która będzie wędrować razem ze snem i orła z polskiego godła, który zapomniał, jak się lata – mówi Grzegorz Uzdański.

Przedstawienie skierowane jest do dzieci od lat 6. Bilety na spektakle i więcej informacji o przedstawieniu dostępne są na stronie teatru.

Widzowie proszeni są o zachowanie swoich biletów i na dobry sen, włożenie ich pod poduszkę.