Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Kolekcja RE.DESIGN współtworzona z przedstawicielami pokolenia Z powraca. O efektach pierwszej współpracy Reserved z generacją Z pisaliśmy wiosną tego roku. Rozmawialiśmy wtedy z jej bohaterami, którzy nie tylko współprojektowali ubrania, ale też wystąpili w kampanii. Nowa odsłona RE.DESIGN curated by #PolishGenZ nieco zmienia formułę. Tym razem pojawia się w czterech „dropach” wprowadzanych do sklepów po kolei, w niewielkich odstępach czasowych. Dwa z nich weszły do sprzedaży w grudniu, a dwa kolejne – w 2022 roku. Zobaczcie najnowszy „Harmony” na zdjęciach Loli Banet.

Do współprojektowania RE.DESIGN Harmony curated by #PolishGenZ zostali zaproszeni Oliwia Drożdż, absolwentka Creative Direction for Fashion na London College of Fashion, i Kacper Kujawa, absolwent PR & Communication na tej samej uczelni. Tytułowa harmonia odnosi się zarówno do swobodnych, stonowanych, lecz nowoczesnych fasonów i minimalistycznej palety kolorystycznej.

– Zainspirowały nas lata 90., ale z twistem. Mieszają się tu elegancja i luz. To pewnego rodzaju przedłużenie naszej koncepcji z pierwszej kolekcji, przy której też pracowaliśmy razem. Nawiązujemy do niej tylko trochę: zamiast typowo eleganckich rzeczy jak marynarki, płaszcze czy garniturowe spodnie proponujemy rzeczy bardziej miękkie i otulające, idealne na zimowy sezon – mówi Kacper.

– Zastanawialiśmy się, jakich rzeczy nam brakuje w szafach. To, co stworzyliśmy, jest rodzajem odpowiedzi na tę potrzebę. Na przykład idealne welurowe spodnie i rozpinana bluza do kompletu – dodaje Oliwia.

kolekcja Re.Design dostępna jest tylko online

Zdjęcia: Lola Banet
Stylizacja: Oliwia i Kacper
Scenografia Ania Witko
Makijaż: Sonia Kieryluk
Włosy: Michał Pasymowski

Reklama