Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Poniżej kilka poleceń prezentowych od serca. Printy, plakaty, oryginały i ceramika od twórców, których bardzo lubię i cenię i sama wieszałabym na ścianach i stawiała na półkach.

Michała Loby nie trzeba przedstawiać czytelnikom Zwykłego Życia. To on odpowiedzialny jest za projekt magazynu i za projekty identyfikacji wizualnej naszych wydarzeń spod znaku „Niech żyje!” Wielokrotnie pytano mnie, czy plakaty z naszych wydarzeń można gdzieś kupić. Plakatów nie można, ale można inne, równie dobre ilustracje tego artysty. Wspaniała wiadomość dla licznych fanek i fanów twórczości Michała: ma wreszcie sklep internetowy! Wasze ściany się ucieszą!

Tu kupisz printy Michała Loby

Agata Bogacka, malarka już kultowa, o jej oryginałach można marzyć lub odkładać na nie latami. Jednak dostępne w limitowanej ilości jest sygnowany sitodruk EYES. Taka okazja może się nie powtórzyć!

Tu kupisz sitodruk Agaty Bogackiej

Kasia Bogucka, ilustratorka książek, projektantka murali, ilustratorka prasowa, autorka kolaży, ale głównie jednak plakacistka, której prace na stałe wpisały się we współczesną polską sztukę plakatu. Kasia zdolna bestia o dobrym sercu. Niektóre zakupy poczynione w jej sklepie wspierają Fundację Ocalenie. Czyli kupując prace Kasi (a konkretnie TĘ )wspierasz to, co powinno być najważniejsze w święta – osoby realnie potrzebujące pomocy na granicy polsko-białoruskiej.

Tu kupisz prace Kasi Boguckiej

Wazony Irena i OKO znakomitej Malwiny Konopackiej to propozycje na większy prezent, może składkowy? Jedyne w swoim rodzaju, charakterystyczne, zabawne i dodające uroku każdemu wnętrzu. Kolekcja POP powstała podczas pandemii. Wazony Malwiny podbijają Europę, podbiją i Twoje serce!

Tu kupisz wazony i inne cuda Malwiny Konopackiej

Agata Królak, utalentowana ilustratorka, nie raz pojawiała się na łamach magazynu „Zwykłe Życie”, aktualnie zajmuje się także ceramiką – szaloną, kolorową jak jej rysunki. Małe obiekty w pojedynczych egzemplarzach dostępne są w bardzo przyjaznych kieszeni cenach. Warto!

Tutaj kupisz ceramikę i printy Agaty Królak

W wyniku współpracy FRØPT z Ani Nogalską powstało 30 unikatowych obiektów różniących się kształtem, wygięciami i tonalnością grafiki. Zachwycająca ścienna ceramika to 3 ilustracje przeniesione na formę organicznych talerzy. Kolekcja talerzy ściennych składa się z 3 obiektów, każdy wyprodukowany został w 10 egzemplarzach. Motywem przewodnim ceramiki jest cielesność i zmysłowość, z kobietą na pierwszym planie. Zmysłowe, delikatne i jakoś pierwotne. Ciekawe, nie tanie, ale może składka na prezent?

Zerknijcie też na printy Ani na jej Instagramie

Tu kupisz talerze Ani Nogalskiej

Tymek Jezierski, rysownik prasowy i nie tylko także sprzedaje swoje printy w limitowanych seriach a nawet oryginały na etsy. Sprawdźcie i śledźcie koniecznie! Warto też zaglądać na instagram artysty.

Tu kupisz prace Tymka Jezierskiego

Ania Gawron, artystka, której ilustracje ostatnio mnie oczarowały swoją bezpretensjonalnością, zaglądajcie na jej etsy, robi też dobrą unikatową ceramikę

Tu kupisz printy i ceramikę Ani Gawron