Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Zalando postanowiło uczcić pierwszą rocznicę wprowadzenia kategorii Pre-owned. Kategoria ta umożliwia nam znalezienie unikalnych przedmiotów i wymianę posiadanych ubrań w prosty i wygodny sposób.

Na koniec września w zakładce z rzeczami z drugiej ręki znalazły się ubrania i całe stylizacje europejskich gwiazd. Chcesz kupić coś od Julii Wieniawy? Nic prostszego -> klik

Dodamy tylko, że cała kasa ze sprzedaży idzie na konto fundacji WeForest.

Jeśli jeszcze nie wiecie, na czym polega Pre-owned u Zalando, spieszymy z wytłumaczeniem:

Proces Zalando Pre-owned jest bezproblemowy: wszyscy klienci mogą w prosty sposób wystawić używane ubrania, przesyłając zdjęcie każdego produktu oraz dodając jego kategorię i markę. Jeśli ubranie zostało zakupione na Zalando, pojawi się automatycznie w sekcji posiadanych produktów na koncie użytkownika, gdzie dostępne będą także wszelkie szczegółowe informacje. Użytkownicy zobaczą wówczas kwotę voucheru, którą mogą otrzymać za wystawione produkty. Do nich będzie należał wybór, czy chcą otrzymać odpowiednią kwotę w formie karty podarunkowej Zalando, czy przekazać ją poprzez platformę dla wybranej partnerskiej organizacji charytatywnej. Zalando przyjmuje obecnie odzież ponad 3 000 popularnych marek. Korzystając z Pre-owned, klienci mogą cieszyć się takim samym doświadczeniem zakupowym, do jakiego przywykli na Zalando. Bez problemu znajdą szczegóły dotyczące szerokości i długości produktu w sekcji „rozmiar i dopasowanie” na jego stronie. Zalando eliminuje także wiele problemów, z którymi mogą się zetknąć klienci korzystający z innych serwisów oferujących modę używaną. Kupujący nie muszą martwić się o złej jakości zdjęcia czy falsyfikaty i konieczność negocjowania cen ze sprzedającym, a także zastanawiać się, jak wysłać ubrania i przelać pieniądze w bezpieczny sposób. Jak i w każdej innej kategorii na Zalando, klienci mogą zwrócić ubrania w ciągu 100 dni.

Wszystko wygląda na to, że koniec dramatów.

zalando pre-owned jest tutaj

Reklama