Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Każdy prawilny kawosz zna Coffeedesk. Kolejna mekka miłośników kawy i herbaty otworzyła się niedawno na Próżnej w Warszawie. Miejsce ma spełniać wiele funkcji: sklepu, kawiarni i, co ciekawe, doskonale wyposażonej sali szkoleniowej.

Nowe miejsce na Próżnej 7, dzięki powierzchni większej niż znana już warszawiakom Wilcza 42, sprzyja kawowej edukacji. W centralnym punkcie showroomu znajduje się oszklona, specjalnie zaprojektowana sala szkoleniowa.

W profesjonalnie wyposażonej przestrzeni, eksperci rozwiązują kawowe zagadki podczas warsztatów i indywidualnych lekcji. Dwa najwyższej jakości ekspresy marki La Marzocco, jeden z niewielu w Polsce Hardtanków, czyli urządzenie do produkcji cold brew w krótkim czasie, laboratorium cuppingowe, specjalistyczne oświetlenie do treningów sensorycznych czy system filtracji wody z regulacją dozowania minerałów, dzięki któremu woda może mieć dowolne parametry – to tylko część z innowacyjnych sprzętów, które pomogą ekspertom Coffeedesk przekazać wiedzę i zapewnić maksimum praktyki podczas zajęć.

No, ale nie samą kofeiną człowiek żyje! Na Próżnej, poza najlepszej jakości kawą, niebawem będzie można napić się także naturalnego wina i kraftowego piwa. Właściciele Coffeedesk uwielbiają świętować i celebrować chwile i znajduje to odzwierciedlenie w nowym showroomie marki. To miejsce stworzone do spotkań – doskonałe zarówno na szybką poranną kawę, jak i leniwy wieczór z przyjaciółmi przy winie – bariści z niecierpliwością czekają, by odkryć przed gośćmi pełnię możliwości nowej przestrzeni. O przekąski, pasujące zarówno do kawy, jak i do wina, po mistrzowsku zadbała Magdalena Święciaszek, która skomponowała menu. Naturalne, lokalne składniki, świeże pieczywo, doskonałe sery i wędzone ryby. Wszystko w wersji, którą łatwo zabrać ze sobą w dalszą drogę. Pandemio, mijaj, bo już chciałoby się na tej Próżnej posiedzieć. Póki co, można zrobić zakupy, poradzić się, poznać nowe smaki i zapachy.

a tutaj coffeedesk online