Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Są tacy, którzy twierdzą, że nie ma nic bardziej bezdusznego niż praktyczny prezent. A my mówimy: święta są od świętowania. W obdarowywaniu nie ma zasad. 

I jeśli ktoś chciałby pod choinką znaleźć maszynkę do golenia albo kalendarz, nie ma w tym absolutnie nic złego. W obdarowywaniu chodzi przecież o to, żeby sprawić przyjemność drugiej osobie. Sztuka, by wiedzieć, z czego najbardziej będzie się cieszy

Na mroźniejszy czas, na kulig czy narty, polecamy kamizelkę męską typu worker od marki BIG STAR. Kamizelka posiada ocieplaną polarową podszewkę, liczne kieszenie na froncie dla tych którzy lubią mieć wszystko przy sobie oraz dodatkowe zapięcie na zatrzask. Jakby tego było mało, jest wierną kopią modelu z kolekcji jesień-zima 2000, którą marka wprowadziła ponownie do sprzedaży z okazji swoich 40. urodzin.

bigstar.pl

Całoroczny kalendarz biurkowy od Midori na 2020 – prosty w formie i w tej prostocie piękny. Ma delikatnie kremowy kolor i niezwykłą gładkość papieru idealną do pisania piórem wiecznym. Składa się z dwunastu miesięcznych kart z kalendarium na froncie i z wolną przestrzenią na odwrocie. Piękny biurkowy obiekt i towarzysz nadchodzącego roku. Dostępny w wersji pojedynczej lub twin – z dwoma miesiącami widocznymi jednocześnie.

 noteka.pl 

Minimalistyczna damska torba typu nerka to klasyk jakich mało. Można ją nosić na każdą okazję – zarówno na bardziej eleganckie wyjścia jak i podczas podróży na najpotrzebniejsze drobiazgi czy dokumenty. Ta którą Wam polecamy, od marki BIG STAR, została wykonana z naturalnej skóry i posiada regulowany pasek oraz zapinanie na dwa zatrzaski.

bigstar.pl

 

Szafka nocna Troost od marki Borcas to stylowy i minimalistyczny dodatek do sypialni, dzięki któremu będziesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne podczas nieśpiesznych poranków drobiazgi.

borcas.eu

Suplementy diety Aliness doskonale się wchłaniają i mają wegańskie osłonki. 

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz zachowaniu zdrowej skóry, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Proszek Acai Berry to jedyny produkt na rynku o tak dużym stężeniu ekstraktu z owoców acai, które  są prawdziwymi bombami odżywczymi – zawierają witaminy A, C, E oraz witaminy z grupy B. Na tym jednak nie koniec – ich owoce skrywają

aliness.pl