Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Jak co roku w gorączce przedświątecznego czasu rezerwujemy czas na kompletne oderwanie się stresu przygotowań. Grudzień to nie tylko śledzikowe spotkania i polowanie na prezenty. Dla nas od trzech lat ostatni miesiąc roku oznacza Festiwal Radio Azja – muzyczne wydarzenie-córkę filmowego festiwalu Pięć Smaków. W tym roku z niecierpliwością czekamy na koncert Go Go Machine Orchestra.

To pięcioosobowy zespół, który powstał całkiem niedawno, bo w 2017 roku na Tajwanie. Wszyscy członkowie Go Go Machine Orchestra mają klasyczne wykształcenie, co bardzo słychać i czuć na koncertach – nieograniczone brzmienie zespołu w pełni zasługuje na miano orkiestrowego. Fani minimalizmu docenią niecodzienne instrumentarium: fortepian, marimbę, gitarę, elektronikę i syntezator, które muzycy z Go Go Machine Orchestra wykorzystują do maksimum tworząc repetytywne, zapętlone, hipnotyzujące kompozycje. 

 

Bilety na koncert GO GO Machine Orchestra dostępne tutaj

Artyści tworzący zespół to Ni-Li Tang (pianino), Pin Hsin Wang (elektronika), Bai Hsun Chung, pseudonim artystyczny Mad, Madzine (syntezator), Li-Wei Chen (gitara) i Mao-Sung Lee (perkusja), uczyli się w  Tokio, Chicago, Paryżu i Nowym Jorku. Tej rozpiętości geograficznej i otwartości na przenikanie się kultur nie da się w ich muzyce nie usłyszeć. 

Kto kocha minimalizm i eksperyment nie może przegapić grudniowego koncertu w TR Warszawa. Szykujcie się również na doznania wzrokowe, bo GGMO znani są z intensywnych i zaskakujących wizualizacji, które stanowią nieodłączną część ich performensu. Warszawski koncert w ramach festiwalu Radio Azja będzie częścią pierwszej europejskiej trasy zespołu. 

 

data: 8 grudnia, godz. 20.00

miejsce: TR Warszawa / Marszałkowska 8

bilety: 50 zł