Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Księżyc, osobliwy satelita naszej planety, który w nieskończonym tańcu grawitacji porusza wody oceaniczne na Ziemi, oddziaływuje na każdą istotę, wpłynął również na UMIAR i najnowszą kolekcję marki – MUUN.

Fascynujący wygląd Księżyca pełen niezwykłych faktur, kształtów i formacji zainspirował projektantki UMIARu do ukazania jego charakteru w najnowszej linii biżuterii marki. Młotkowane srebro oraz wzory nakrapiane srebrnymi granulkami, przypominają kratery widoczne na powierzchni Księżyca. W kolekcji znalazły się również klasyczny już dla marki motyw koła, ale tym razem uzupełniony o nowe faktury i ornamenty.

„Inspiracja kosmosem skłoniła nas do rozszerzenia dotychczasowego wachlarza materiałów. Postanowiłyśmy sięgnąć po kamień księżycowy i kryształ górski. Wierzymy, że biżuteria z tymi dwoma niezwykłymi minerałami doda naszym klientkom energii i siły”, mówią projektantki marki Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska. Kamień księżycowy zachwyca kolorem, grą barw, transparentnością i lunarnym blaskiem, a jego magiczne właściwości wzmacniają żeńską energię i pomagają zachować wewnętrzną równowagę. Projektantki UMIARu doceniły czystość wyrazu kryształu górskiego, który dodatkowo wzmacnia wiarę we własne możliwości i rodzi optymizm.

W kulturze Japonii Księżyc zajmuje szczególne miejsce. T sukimi to stara tradycja podziwiania srebrnego globu podczas jesiennej pełni. Japończycy wsłuchują się w rytm przyrody, szanują jej zmienność i starają się żyć zgodnie z jej rytmem. Idea ta bliska jest projektantkom marki, dlatego w linii MUUN pojawiły się również akcenty japońskie – wachlarze i orientalne wzory.

Kolekcja MUUN już dostępna na stronie UMIARu!

Najnowsza kampania UMIARu to zdjęciach w dwóch odsłonach: dziennej – nawiązującej do japońskich wnętrz washitsu, oraz nocnej – pełnej księżycowego blasku. Autorem zdjęć do nowej kampanii marki jest Piotr Sitarsky.

Zdjęcia: Piotr Sitarsky 

Modelka: Mayu Gralińska-Sakai / SD Models

Stylizacja: Robert Kiełb

Makijaż i włosy: Aneta Kostrzewa

Scenografia: Marta Fluo

Produkcja: Klaudia Ptaszyńska / FRIDAY production

Asystent foto i video: Piotr Piantoni, Michał Zajączkowski

Retouch: Anna Bors

Wideo: Mateusz Golis

Reżyseria: Piotr Sitarsky

Montaż: Kacper Karaśkiewicz

Kolor: Katarzyna Żebrowska / Coloroffon

Kompozytor muzyki: Aleksander Tomaszkiewicz