Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Znana i lubiana przez nas marka kosmetyków naturalnych Hagi ruszyła z linią dla dzieci. Wszystkie kosmetyki oparte są na olejach roślinnych bogatych w składniki odżywcze. Założycielki firmy postawiły na prostą pielęgnację, w skład której wchodzi pięć podstawowych i w zupełności wystarczających produktów. Kosmetyki Hagi Baby zostały stworzone przez kobiety, które same są mamami. Aby były bezpieczne dla dzieci, mamom pomagali specjaliści: kosmetolodzy, pediatrzy i chemicy.

W skład podstawowej linii Hagi Baby wchodzą: naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym, krem pod pieluszkę z olejem konopnym, naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym, oliwka do ciała z olejem makowym oraz naturalny żel do ciała i włosów z olejem ze słodkich migdałów. Jak to się zaczęło? Jedna z założycielek firmy stworzyła linię kosmetyków dziecięcych dla swojego synka. Postanowiła zrobić dla niego najlepsze z możliwych kosmetyków i tak powstało Hagi Baby. Połączyła dobre składniki pochodzenia naturalnego z ideą prostej pielęgnacji.

Jak skompletować kosmetyczkę malucha? Jako słynni minimaliści ograniczamy się do trzech z pięciu produktów. (Nasze redakcyjne mamy twierdzą, że wystarczą na każdą pielęgnacyjną okazję)

Naturalne mydło dla dzieci z olejem ryżowym

To prawdziwa, tradycyjna kostka, wyprodukowana ręcznie z olejów roślinnych – ryżowego, kokosowego, rycynowego, z pestek moreli, oliwy z oliwek, i z organicznego masła kakaowego. Zawiera cenne ekstrakty z bawełny i bławatka. Łagodnie pielęgnuje tworząc miękką pianę.

Waga produktu: 100 g, cena: 26zł

Naturalny krem pod pieluszkę z olejem konopnym

Do używania przy każdym przewijaniu chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniem. Krem zawiera olej ze słodkich migdałów i z konopi siewnej, masło shea oraz lanolinę. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny zabezpieczający przed utratą wilgoci. Wysoka zawartość d-pantenolu i żelu z aloesu wspomaga łagodzenie podrażnień. Wszystko to dla zdrowej pupy.
Pojemność produktu: 50 ml, Cena: 44zł

Naturalny krem do buzi i ciała z olejem morelowym

Trzy niezwykle delikatne oleje: morelowy, ryżowy i makowy zostały w tym kremie zmieszane, by odpowiedzieć na potrzebę pielęgnacyjną małego człowieka. Starannie dobrane składniki:
masło shea i kakaowe, żel z aloesu, d-pantenol oraz skwalan, a także cenne ekstrakty z bawełny i bławatka zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz ochronę wrażliwej skóry. Krem
Hagi Baby jest dobry na każdą pogodę.

Pojemność produktu: 50 ml, Cena: 44zł

Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie, a ich receptura – skonsultowana z lekarzami pediatrii.

Więcej o kosmetykach Hagi tutaj