Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Wibracje to unikatowy Festiwal wiedzy, na który składają się wykłady i warsztaty. Brzmi poważnie, ale jest bardzo na luzie. Promuje ideę, że życie w pełnym zdrowiu i w harmonii jest na wyciągnięcie ręki. Odzwierciedla to program, w którym znajdziecie zajęcia dot. ziół, ajurwedy, psychologii, medytacji czy jogi. Czekają na Was także klimatyczne koncerty, ogniska, zdrowe jedzenie i otoczenie natury.

3-6 września 2020 r. odbędzie się już 4 edycja tego wydarzenia. Miejsce, ośrodek Promenada, otoczone jest lasem i położone jest nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy. Bliskie towarzystwo natury sprzyja głębokiemu relaksowi.

Na te 4 dni organizatorzy budują prawdziwe, samowystarczalne miasteczko – pole namiotowe, wege strefę jedzeniową, market z ekologicznymi produktami czy prozdrowotnymi gadżetami, strefę relaksu, strefę CIAŁO. Wykłady i warsztaty odbywają się na 2 scenach plenerowych, w namiocie wykładowym i w 2 salach konferencyjnych.

Zajęcia

W programie znajdziecie np. wykład Kasi Miller o byciu ze sobą, Julia Mafalda opowie o prowadzeniu ekologicznego domu oraz o olejkach eterycznych, Karolina i Maciej Szaciłło o ajurwedzie. Zaplanowanych jest też sporo warsztatów dla ciała, m.in warsztat Movement Medicine z Anną Sierpowską, Biodanza z Cristiano Martins, czy warsztaty oddechowe metodą Wima Hofa. 

Tutaj cały program imprezy