Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Ostatni, pandemiczny czas pokazał, że spora grupa osób może pozwolić sobie na pracę niekoniecznie w biurze, ba, niekoniecznie w domu. Praca w nietypowych okolicznościach przyrody, z komputerem na kolanach i internetem z telefonu nie dziwi już tak jak kiedyś.

Spróbujcie wynająć dzisiaj kampera – w tym momencie graniczy to z cudem! Jednak niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, na polu czy w lesie, ciężko będzie ci znaleźć wygodniejszy strój niż dresy. Miękkie, rozciągliwe, przytulne i idealne zarówno na poranki na plaży jak i na chłodniejsze wieczory w górach. Teraz, gdy granica między domem i biurem się zaciera, miło jest mieć dresy, które są nie tylko wygodne, ale także sprawiają, że nie czujesz się jak w stylizacji „na papierosa”. I w tym właśnie momencie wkracza kolekcja dresów Levi’s Red Tab.

Red Tab Sweats Collection to uniseksowa kolekcja, która pozwoli ci ubrać się w dres od stóp do głów. Wszystkie modele, Red Tab Sweats Crew, Red Tab Sweats Hoodie, Red Tab Sweats Zip Hoodie, Red Tab Sweatpant i Sweatshort, zostały wykonane z super miękkiej bawełny French terry i dostępne będą w całej gamie barw i wzorów. Te niesamowicie wygodne dresy można łączyć ze sobą dowolnie i tworzyć kapitalne kombinacje. Dresy wchodzące w skład kolekcji to modele z widoczną inspiracją stylem vintage, a ich luźny krój gwarantuje komfort. Materiał ma większą gramaturę, dzięki czemu ich forma pozostaje klasyczna, a szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że produkty zyskują nowoczesny look.

Możesz połączyć je ze swoimi ulubionymi puchatymi kapciami w domu, parą sportowych butów, gdy wychodzisz po kawę czy nie zakładając niczego, gdy biegasz boso po rosie. Aby maksymalnie wykorzystać różnorodność kolekcji możesz także rozdzielić komplet. Połącz dresy z koszulką w paski i kurtką Levi’s Trucker Jacket, a bluzę z kapturem ze swoją ulubioną parą spodni Levi’s 501 ‘93s lub szortami z koszulą na guziki i ulubionymi retro trampkami. Ilość możliwych kombinacji jest nieskończona, a wynik jest zawsze ten sam – komfort i niepodważalny styl.