Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Mamy ratunek dla gap. Zobaczcie nasze podpowiedzi, jak w jednym miejscu znaleźć prezenty dla całej rodziny. Polecamy wam wycieczkę do Elektrowni Powiśle – miejsca, gdzie można wiele znaleźć wiele świetnych pomysłów.

W poszukiwaniu podarunków dla chłopaków, mężczyzn, ojców, dziadków, wujków i kuzynów proponujemy odwiedzić miejsca, gdzie tradycja łączy się z modą, a szycie na miarę i rzemiosło to podstawowe założenia tworzenia odzieży. Mowa o sklepie i pracowni Kraviec, gdzie można uszyć garnitur na miarę i Klasycznych Butach, gdzie można buty nie tylko kupić, ale i je naprawić oraz dostać porządną dawkę wiedzy, jak o nie dbać, by służyły jak najdłużej.

_____

 

Lifestyle Designers POINT & CAFE  to miejsce, gdzie kupicie porządne pióro kultowych marek, takich jak Lamy czy Montegrappa. Jest tutaj świetny wybór notesów, plannerów i kalendarzy ukochanego przez wielu Moleskine’a.

_____

Super pomysłem na wyjątkowy prezent jest samodzielnie nadrukowana koszulka Levi’sa w Print Barze w sklepie marki. Do wyboru jest mnóstwo fajnych grafik, a ty dodajesz napis od siebie.

_____

 

W butiku Jestem Slow znajdziecie mnóstwo pomysłów na prezent. Zarówno piękny drobiazg, jak i prezent „z przytupem”. Selekcja twórców concept store’u jest przemyślana – w duchu eko, less waste, zrównoważonej mody. Niewielkie kreatywne marki z całej polski zasilają tu półki z odzieżą, akcesoriami, kosmetykami i biżuterią. Przyjdź i powiedz, czego szukasz, a w Jestem Slow na pewno w mig dostaniesz mnóstwo propozycji.

_____

Kolejnym sklepem z ogromym wyborem starannie wyselekcjonowanych marek jest GaliLu to neoperfumeria, w której znajdziesz alfabet niszowych zapachów. Nie martw się. Dziewczyny z GaliLu przeprowadzą cię przez niego bezbłędnie. Z czymkolwiek nie wyjdziesz, możesz mieć pewność, że zapach który wynosisz jest unikatowy i oryginalny. Prócz perfum, znajdziesz tu kosmetyki, kadzidła i świece zapachowe – wszystko idealne i pięknie zapakowane na prezent.

_____

Desa Modern to butik jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce domu aukcyjnego. Kupisz to inkografiki i serigrafie mistrzów takich jak Wilkoń, Dwurnik czy Nowosielski. To idealny prezent dla miłośników i kolekcjonerów sztuki.

 

Elektrownia Powiśle jest czynna dziś i jutro do północy! A Wigilię jeszcze od rana do 13:30.