Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Po kultowym logo z charakterystycznym krojem pisma, tzw. szeryfami, marka Levi’s postanowiła odświeżyć i przypomnieć kolejne archiwalne znaleziska. Tym razem trafiło na logo pochodzące z II poł. XIX wieku. Tak, my też byliśmy w szoku, wygląda szalenie współcześnie! To dopiero powrót do przeszłości. Zobaczcie co nowego przygotował Levi’s na nadchodzący sezon.

Nowe-stare logo Levi’sa to doskonała równowaga pomiędzy kultowym stylem marki a powiewem nowoczesności i świeżości. W tym sezonie ta jedna z naszych ulubionych marek powróciła do przeszłości w wyjątkowo współczesnym stylu. Zobaczcie kolekcję Levi’s Modern Vintage Logo.

Nowe logo nawiązujące do czcionki używanej w reklamach Levi’s w drugiej połowie XIX wieku pojawia się między innymi na bluzach i koszulkach o luźniejszym kroju. Akcesoria należące do nowej kolekcji takie jak czapki i torby z nowym-starym logo wykonane zostały z materiałów pochodzących z przetworzonych plastikowych butelek. Natomiast dla tych, którzy szukają czegoś bardziej subtelnego,  logo pojawia się również na gradientowych koszulkach oraz na bluzach utrzymanych w klimacie retro.

Kolekcja Levi's Modern Vintage dostępna tutaj!

Jesień za pasem! Nie daj się zimie i baw się warstwami.