Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Z okazji premiery najnowszej kolekcji Athleisure Reserved przygotowało serię wydarzeń w duchu slow life. Dwie leniwe sierpniowe niedziele wypełnione są warsztatami, medytacją, zajęciami z pilatesu i mnóstwem relaksu.

Wałkujemy temat pandemii. Zastanawiamy się, jak wpłynęła i codziennie wpływa na nasze zwykłe życie. Część z Was pewnie wciąż pracuje w trybie home office, a powrót do biur i biurek oddala się z każdym dziennym rekordem zachorowań. Część z Was martwi się o pracę. Drży z powodu wizji powrotu obostrzeń. Nikt nie chce ponownego lockdownu. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do noszenia maseczek i dezynfekowania rąk. Z pozytywów: przestaliśmy się spieszyć, doceniamy relacje z bliskimi, dbamy o siebie i o siebie nawzajem. Ta transformacja jest widoczna także w modzie, a jej przejawem jest trend na ubrania w stylu Athleisure. Wygodne bluzy i legginsy uwielbiały ikony stylu lat 90., potem przez długi czas były kojarzone głównie ze strojem na siłownię, jednak dziś chętnie nosimy je zarówno po domu, jak i na spotkania ze znajomymi. Wielofunkcyjność to jedna z głównych zasad trendu Athleisure, który odnajdziemy w tym sezonie w RESERVED.

Bluzy, legginsy, spodnie dresowe, koszule z miękkiej, ciepłej dzianiny, staniki sportowe, body, nieprzemakalna parka. Wszystkie te elementy kolekcji można dowolnie zestawiać ze sobą, a także łączyć z innymi rzeczami, które na pierwszy rzut oka mogą nie kojarzyć się ze sportem czy aktywnym trybem życia. Legginsy będą świetnie pasować, np. z elegancką marynarką lub płaszczem, body – ze spodniami cygaretkami i wyrazistą biżuterią. Trend Athleisure stał się „uniformem” m. in. osób pracujących od wielu miesięcy w trybie home office. Dziś liczy się przede wszystkim wygoda i luz, a także miłe w dotyku dzianiny. Na nowo szukamy balansu i komfortu życia. Na własnych warunkach.

Nowa kolekcja RESERVED Athleisure składa się w większości z organicznych materiałów i w dużej mierze została wyprodukowana lokalnie, w Polsce. To idealna propozycja dla osób żyjących aktywnie, nawet jeśli dziś o wiele więcej czasu spędzają w domu. Skupionych na swojej comfort zone, również w temacie stylu.

Z premierą kolekcji łączy się seria wydarzeń i warsztatów wokół leniwych niedziel. Zeszła (w Szklarskiej Porębie), zaczęła się od zajęć z pilatesu z Igą Majewską z Warsaw Pilates. Jeśli chcecie poćwiczyć…

tutaj link do live'a

Potem były jeszcze warsztaty z robienia kosmetyków i medytacji. Wciąż możecie odbyć je on-line.

naturalne kosmetyki klik

medytacja klik

A w najbliższą niedzielę kolejna dawka dobra. Wszelkie szczegóły znajdziecie na wydarzeniu na FB

o tutaj