Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Niech żyje komiks to cykliczna impreza, która ma na celu szerzenie wiedzy o komiksach. Dlaczego? Bo są świetne i wciąż niedoceniane. I warto przyjrzeć im się bliżej, jeśli nie dla fabuł i ilustracji, to choćby dlatego, że czytanie komiksów jako jedna z niewielu czynności w życiu cżłowieka uruchamia jednocześnie pracę obydwu półkul mózgowych. Mózg pracuje, synapsy się tworzą jak szalone a Wy poznajecie przygody superbohaterów lub biografie zwyczajnych ludzi, bo o takich coraz częściej powstają komiksy.

Impreza przeznaczona jest dla każdego, kto chcę zrozumieć i polubić komiks. Zapraszamy rodziny z dziećmi, będzie cała masa atrakcji.

Na wydarzenie składają się spotkania autorskie, wykłady i pokaz filmu w sali kinowej, warsztaty oraz targi, w których uczestniczy ponad czterdziestu wystawców. Spotkacie na pewno:

Scream comics, kulturę gniewu, Planetę Komiksów, Centralę, Timof comics, Okami, Bum Projekt, ATY, Hanami, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Niezależne Twórczynie Komiksowe – NoTKa, Annę Krztoń, Czy-Tam, NON stop komiks, Wytwórnię, Widnokrąg, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Mandioca, eMeFKa & Contur, Waneko,  Łukasza Kowalczuka, KBOOM, Słowoobraz, Komiksy kraftowe,  Sheptooha, RYMS, magazyn Non Fiction, magazyn Zwykłe Życie, Wydawnictwo Tadam, Wydawnictwo Kameleon, Kubę Babczyńskiego, Mocak Bookstore, Wydawnictwo Tashka, sklep Jak Wam się Podoba, Mateusza Rembielińskiego, Odmęty Absurdu, Oszołoma, Komiks Forum, Dla Amelki, sklep Komikslandia, Złoty internetowy sklep FABER-CASTELL, FABER-CASTEL.

 

Jedzenie i kawę będą serwować Wam: STOR i Pochlebnie.

Dziękujemy naszym partnerom: Arctic Paper Polska, Swarzędz Home i Wydawnictwom Szkolnym i Pedagogicznym. 

 

W strefie autografów przez cały dzień będzie można zdobyć autografy swoich ulubionych twórców.