Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

W swojej nowej kampanii BIG STAR odpala wehikuł czasu, który przenosi do najpiękniejszych, szalonych czasów młodości dzisiejszych millenialsów – lat 90. Wyciągnął z ostatniej dekady ubiegłego stulecia najlepsze elementy i zestawił je ze sobą w najnowszej kolekcji, zobaczcie sami!

Lata 90. w Polsce to moment, gdy wszystko zaczęło się na nowo: w głośnikach leciała legendarna płyta Nirvany „Nevermind”, na biurkach pojawiały się pierwsze komputery, a garderoby… również je objęła obyczajowa rewolucja. Z szaf zaczęły znikać żarówiaste ubrania z poprzedniej dekady na rzecz tych prostszych, ale wpisujących się w, dopiero powstający styl grunge. Dla denimu, lata 90. okazały się być szczególnie przychylne. Nagle okazało się, że jeans można zestawiać z czym tylko chcemy, a i jako denimowy zestaw góra + dół wygląda się fantastycznie.

Aby oddać ducha lat 90. ekipa BIG STAR wybrała się do autentycznej wypożyczalni camperów. To w końcu w tego typu domach-autach spędzaliśmy wakacje pod gruszą w okolicznych lasach czy po raz pierwszy byliśmy nad Bałtykiem. W większości z nich przetrwał oryginalny wystrój wnętrz, przez co stały się one idealną scenografią, autentyczną podróżą w przeszłość, sentymentalną i szalenie interesującą wizualnie.

Kolekcja dostępna w salonach BIG STAR oraz TUTAJ!

W nowej kolekcji BIG STAR dominuje, oczywiście, wszechobecny dla lat 90. denim oraz klasyczne, bawełniane T-shirt’y w charakterystyczny „psychodeliczny” wzór uzyskany techniką ręcznego farbowania tkanin – TIE DYE. który pojawia się również na jeansowych katanach oraz bluzach. Wśród damskich spodni dominują te z wysokim stanem, które nie tylko podkreślają sylwetkę, ale przede wszystkim daje grunge’owego pazura a dla wszystkich zapalonych festiwalowiczek BIG STAR proponuje kimono farbowane techniką shibori.

Fotograf: Yan Wasiuchnik 

Asystent Fotografa: Kacper Żywicki

Wideo: Wontek i Hieniek 

Modelka: Natalia / Model Plus

Model: Tymon i Staś / Uncover Models

Make Up i Włosy: Natalia Makowska

Stylizacja: Martyna Sowik / BIG STAR

Dyrektor artystyczny: Łukasz Kostera / BIG STAR

Produkcja: Oskar Kacprzak / BIG STAR