Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

James Dean i Marlon Brando doskonale zadbali o to aby utwierdzić nas w przekonaniu, że w jeansach zawsze wygląda się dobrze. Ale co z poczuciem komfortu? W swojej nowej kolekcji dedykowanej chłopakom, Levis znów zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do tkaniny.

W dzisiejszych czasach, gdy nauka i technologia przeniknęły już praktycznie do każdego aspektu naszej codzienności, odzież nie zostaje w tyle. Dzięki współczesnym technologiom wytwarzania materiałów, ubrania mogą spełniać o wiele więcej funkcji niż tylko estetyczną – chronią przed ekstremalnymi warunkami, poszerzają zakres i swobodę ruchów i, co chyba najważniejsze, utrzymują optymalny poziom komfortu. W swojej kolekcji na wiosnę/lato 2019 Levi’s proponuje linię technicznie zaawansowanych spodni i tshirtów, które nie tylko zapewnią maksymalną wygodę i wytrzymałość, ale także ogrzeją cię, gdy zrobi się zimno, ochłodzą, gdy będzie zbyt ciepło, a także ochronią przed deszczem.

Dzięki nowej technologii wytwarzania materiału Levi’s Coolmax Core i Coolmax EcoMade tkanina doskonale radzi sobie z wilgocią zgromadzoną w bawełnie, odprowadzając pot przez włókna poliestrowe. A luźny krój ubrań, trzymając wilgoć z daleka od skóry, ochładza ciało, dzięki czemu możesz nosić swoje ulubione jeansy nawet w letnie dni.

Choć wiosna już za pasem, wciąż mierzymy się z tymi nieprzyjemnymi dniami, gdy słupek rtęci w termometrze leci w dół i potrzebujesz pary jeansów, która sprawi, że nie zmarzniesz na kość. Dzięki technologii Levi’s Thermolite, która wykorzystuje lekką termoizolację pustych włókien, będzie ci ciepło bez względu na to, jak zimny będzie dzień. Wewnętrzna strona matriału Levi’s Thermolite jest szczotkowana, co dodaje jeszcze więcej ciepła i wygody.

Gdy musisz wyjść z domu do pracy, na uczelnię czy do szkoły, a letni deszcz nie ustępuję, nie ma nic gorszego niż konieczność wyboru pomiędzy zmoknięciem, a przegrzaniem w dusznej odzieży przeciwdeszczowej. Na szczęście, dzięki tkaninie z nową technologią Levi’s Transdry, która dzięki włóknom bawełny, jest oddychająca oraz wodoodporna, więc już nigdy więcej nie staniesz przed tym dylematem.

Levi’s Thermaadept zapewnia chłód dzięki łatwemu odprowadzeniu potu i wilgoci, a technologia Insulation utrzymuje naturalne ciepło ciała. Zmniejszona kompresja wagi poprawia poziom komfortu dla użytkownika, a dzięki wykorzystaniu Solucell, materiał jest o 20-30% lżejszy niż zwykłe produkty bawełniane, a to wszystko bez uszczerbku dla stylu. Można lepiej? Chyba nie!