Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Jeśli denim, to… Dziki Zachód! Bo z czym kojarzy się klasyczne jeansy jeśli nie z poszukiwaczami złota, wysuszonym na skwar westernowym powietrzem, dyliżansami i kowbojami? Marka Levi’s, w nowej kolekcji z linii Made & Crafted wraca do swoich korzeni filtrując je przez pryzmat Meksyku i surrealizującej sztuki Fridy Kahlo czy Diego Rivery. Witaj na Nowym Zachodzie!

Nowa kolekcja Levi’s Made & Crafted inspirowana jest żywymi kolorami Meksyku, jego sztuką, tętniącymi życiem uliczkami i skąpanym w słońcu krajobrazem. Pod nazwą „Nowy Zachód” kryją się tradycyjne materiały i kunszt połączone z nowoczesnymi krojami podkreślającymi sylwetkę. Kolekcja nawiązuje do sztuki Fridy Kahlo i Diego Riviery, ukazuje odcienie pustynnych zachodów słońca i szerokie przestrzenie nieba, a także klasyczna architekturę Mexico City. Inspiracje zostały zreinterpretowane przez pryzmat współczesnego stylu ulicznego. Swobodne kroje w czystych odcieniach indygo i bieli zostały zestawione z wyrazistymi kolorami i inspirowanymi pustynią neutralnymi barwami, które są zakorzenione w DNA klasycznego wizerunku Levi’s.

W damskiej kolekcji znajdziemy zreinterpretowane wersje kultowych modeli Levi’s® jak np. Trucker Dress, czyli Type III Jacket w wersji sukienki czy Blanket Tee Dress przerobiona na krótką sukienkę w paski bez rękawów. Biały komplet rozkloszowanych Union Trouser i kurtki Trucker z rzędami nitów po zewnętrznej stronie nogawek i otwartymi szwami na rękawach to absolutny hit! Najbardziej wyrazistym elementem kolekcji jest postrzępiona High Rise Skirt i kurtka Bolaro Trucker do kompletu. Cały strój wykonany jest z warstw postrzępionego i bielonego denimu z frędzlami, co daje wrażenie surrealistycznej faktury.

Męska linia Levi’s Made & Crafted’s New West łączy klasyczne westernowe motywy z estetyką stylu ulicznego. Najmocniejsze punkty kolekcji, to farbowana na wyrazisty róż kurtka Oversized Type III Trucker oraz Pajama Shirt z wzorem bandany w klimacie indygo vintage. W kolekcji znalazło się sporo krojów oversizowych. Kolekcja Levi’s Made & Crafted to nowa wersja Starego Zachodu przekształcona na potrzeby teraźniejszości.