Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Warszawski Teatru Lalek Guliwer zaprasza na widowiskową rewię numerów cyrkowych w premierowym spektaklu „Jak się robi cyrk?” na motywach legendarnego tekstu Ivana Pilnego.

Jak się robi cyrk?” to współczesna baśń o drodze do szczęścia wiodącej przez realizację najskrytszych pasji i talentów. Historia spektaklu rozgrywa się wokół spotkania młodego adepta sztuki cyrkowej z mistrzem, który najlepsze lata swojej aktywności ma już za sobą. Czy uda im się znaleźć wspólny język i zespolonymi siłami powołać do życia to, co kochają najbardziej – czyli CYRK?

Widowiskowa rewia numerów cyrkowych realizowanych w konwencji czarnego teatru staje się w tym przypadku międzypokoleniowym łącznikiem i udowadnia, że w kwestii umiejętności posługiwania się wyobraźnią na przestrzeni lat nie zmieniło się aż tak wiele.

Jak się robi cyrk mając do dyspozycji tylko wyobraźnię? Przekonajcie się w Teatrze Lalek Guliwer! Premiera spektaklu odbędzie się 9 marca w siedzibie Teatru przy ul. Różanej 16 w Warszawie. Spektakl reżyseruje Punch Mama ( Laura Słabińska), za scenografię odpowiada Pavel Hubičk, muzykę Tomasz Lewandowski, choreografię Arkadiusz Buszko a za multimedia Przesław Żmiejko. W spektaklu występują: Joanna Borer, Izabella Kurażyńska, Honorata Zajączkowska, Paweł Jaroszewicz, Damian Kamiński, Maciej Owczarzak, Adam Wnuczko.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 5.

Bilety na spektakl dostępne na www.teatrguliwer.waw.pl

 

A tutaj Facebook Teatru Guliwer