Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Do świąt pozostało już niewiele czasu, więc spieszymy wam z pomocą i pogotowiem prezentowym. Zobaczcie 5 rzeczy, które twój chłopak, brat, tato, dalszy wujek czy dziadek chętnie zobaczyłby pod choinką. Bo powiedzmy sobie szczerze – skarpetek nie chcemy, choć i te, w sklepie internetowym marki Poszetka, znajdziesz wyjątkowe.

Poszetka z jedwabiu ze specjalnym entomologicznym nadrukiem w żuka zaprojektowanym przez polską ilustratorkę Barbarę Dziadosz. Intensywna żółć – zapowiedź powoli powoli zbliżającej się wiosny, doskonale dopełnia staranne wykończenie niezwykle miękkiej, matowej tkaniny. Wszystkie poszetki szyte są lokalnie w Polsce. Producenci duży nacisk kładą na precyzję ręcznego wykonania, dzięki czemu kupując daną rzecz, wiemy kto ją wykonał. Ta poszetka została wykonana przez krawcową, panią Jadzię.

Przeciwsłoneczne okulary w miodowej oprawie, to wynik współpracy warszawskiej marki Sirène oraz katowickiej Poszetki. Ten klasyczny model to idealny prezent dla eleganckiego mężczyzny, który nie boi się kolorów. Uwaga: ilość dostępnych sztuk bardzo ograniczona!

Jeżeli buty nie są używane, powinny „wypoczywać” wyposażone w prawidła – najlepiej drewniane i najlepiej cedrowe. Dzięki nim, skóra w miejscach częstych zgięć prostuje się, a w trakcie suszenia, skóra nie ulega deformacji. Prawidła ułatwiają również czyszczenie obuwia oraz ograniczają rozwój mikroorganizmów. Drewniane prawidła, są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji obuwia, podobnie z resztą jak porządna szczotka. Inwestując w dobre prawidła wyświadczysz przysługę bliskiej osobie oraz jej butom, dzięki którym ta będzie mogła cieszyć się nimi przez długie lata.

Pojemna kosmetyczka z bawełnianej, impregnowanej tkaniny brezentowej – grubej i mocnej tkaniny o płóciennym splocie.  Materiał użyty na kosmetyczki jest krojony z wojskowych tkanin pozyskanych z recyclingu. Wygodny i klasyczny kształt sprawia, że jest bardzo pojemna – zmieści sporo kosmetyków oraz akcesoriów a użyteczny detal – skórzany pasek, umożliwia wygodne trzymanie kosmetyczki lub jej powieszenie.

Stylowe nakrycia głowy są praktycznym i obowiązkowym dodatkiem w zimowych stylizacjach! Ten klasyczny kaszkiet został wykonany z kultowej, ciepłej tkaniny Harris Tweed, a dzięki wyciąganym nausznikom zda egzamin nawet w największe mrozy. Dodatkowym atutem kaszkietu jest potnik wykonany z naturalnego nubuku, który jest gwarantem osadzenia czapki w optymalnym miejscu na skroni. Produkt w całości wykonany w Polsce.

Wszystkie polecane przez nas produkty, oraz wiele wiele więcej znajdziesz na stronie sklepu Poszetka