Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Nowoczesne technologie z jednej strony bardzo ułatwiły nam nasze zwykłe, codzienne życie, ale z drugiej strony… mogą stać się nie lada pułapką. Badania pokazują, że coraz więcej młodych ludzi ma problemy z nawiązywaniem bliskich, intymnych relacji w świecie realnym, przenosząc świat osobistych doznań do strefy wirtualnej. Powoli zapominamy o tym, co autentyczne. Marka SKYN w swojej najnowszej kampanii przypomina o tym, jak ważna jest intymność, prezentując swój sposób na pozytywne wykorzystanie technologii w relacjach międzyludzkich.

Dzięki internetowi i telefonom komórkowym, świat zdaje się być w zasięgu ręki. Jednak to właśnie przez tę miliardową siatkę impulsów – kontaktów, wiadomości, a co za tym idzie największych jak dotąd możliwości, zdajemy się zapominać o najbliższych i coraz mniejszą uwagę zwracać na otoczenie. SKYN zadaje więc pytanie: gdzie podziała się bliskość, która łączyła ludzi przed nadejściem ery cyfrowej? Gdzie zmysłowość? Gdzie pożądanie? 

 Z Internetu korzysta blisko ponad połowa ludności świata. Życie towarzyskie nie zniknęło, jednak przybiera zupełnie inną formę – cyfrową. Ludzie szukają możliwości kontaktu z innymi drogą internetową. Poznają nowych przyjaciół, szukają miłości, czy dzięki przeznaczonym do tego specjalnym aplikacjom tylko okazyjnego seksu. Dlaczego jednak mając tak wiele możliwości interakcji większość znajomości pozostaje jedynie w sferze cyfrowej, a spotkania w realu, z tak bliskimi w sieci osobami stają się niezręczne czy trudne? Doskonałym przykładem może być liczba stosunków seksualnych młodych ludzi, która jest niższa niż wcześniejszych pokoleń. Nowa forma komunikacji bez wątpienia zwiększa perspektywy kontaktu i możliwość nawiązania większej ilości relacji, jednak tym samym bezpośrednio zmienia sposób funkcjonowania w normalnym życiu.

 

Zadaniem nowych technologii zawsze było budowanie sieci kontaktów – relacji między ludźmi, niezależnie od ich pochodzenia, orientacji, koloru skóry czy stanu konta. Jednak co z bliskością i intymnością życia codziennego? SKYN chce to zmienić i pod hasłem „Ocalmy intymność” zbliżyć technologię do świata realnego. SKYNFEEL™ łączy najnowocześniejszą technologię z rzeczywistymi uczuciami – namiętnościami, pragnieniami, bliskością. To nowatorski materiał nielateksowy, który został wykorzystany we wszystkich prezerwatywach SKYN. Jest tak delikatny i wygodny, że niemal niewyczuwalny i zapewnia tym samym niezwykle naturalne, zmysłowe doznania.

Dlaczego jest to tak wielką zaletą? Też mi pytanie! Po pierwsze, prezerwatywy SKYN zapewniają o wiele bardziej naturalne doznania niż prezerwatywy lateksowe, co w praktyce oznacza, że uprawianie seksu w prezerwatywie SKYN jest o wiele wygodniejsze i naprawdę pozwala poczuć wszystko. Ponadto osoby uczulone lub z nadwrażliwością na lateks mogą używać prezerwatyw SKYN bez ryzyka, że wystąpią u nich skórne odczyny alergiczne, takie jak uczulenie na lateks czy ogólne podrażnienie skóry.

Rezygnacja z technologii nie jest więc rozwiązaniem, aby powrócić do utraconej na rzecz wirtualnego życia intymności. Ważne jest to, aby podejmować odpowiednie wybory i zdecydować, która technologia powinna dominować w realnym świecie uczuć i fizycznej bliskości.

Nawiązuj relacje. Podtrzymuj intymność. Zbliż się. Poczuj wszystko, dzięki nowatorskiej technologii SKYNFEEL™!