Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Joanna Gruhn-Devantier i Alicja Gruhn na Starym Mokotowie rozkręcają miejsce marzeń. Joanna jest doświadczonym psychologiem, a Alicja uciekinierem z korporacji. Stwierdziły, że mając taki zestaw kompetencji i niezwykłą pasję do szerzenia wiedzy o wsparciu psychologicznym, powinny stworzyć swoje miejsce. Tak powstał Dom Rozwoju: miejsce z marzeń o przyjaznej psychoterapii.

Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna połączona z kawiarnią i czytelnią psychologiczną. Misją dziewczyn jest „odczarowywanie” wizyt u psychologa poprzez przeniesienie ich w bardziej przyjazne warunki. Uświadamiają ludziom, że dbanie o zdrowie psychiczne i emocje jest tak samo ważne jak dbanie o ciało i kondycję fizyczną. W trakcie poszukiwań i przygotowań na swojej drodze spotkały wielu wspaniałych ludzi, którzy przyczynili się do powstania Domu Rozwoju. Są to najlepsi psychologowie, psychoterapeuci, coachowie i trenerzy grupowi. Wspólnie stworzyli ofertę dla dzieci i dorosłych. Pracują między innymi nad emocjami, radzeniem sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym.

Odwiedź Dom Rozwoju już dzisiaj!

Dom Rozwoju mieści się przy ulicy Narbutta w Warszawie. Na lokal składają się minikawiarnia i cztery gabinety terapeutyczne, dwa połączone w większą salę. „W Domu Rozwoju wierzymy, że terapia zaczyna się po przekroczeniu progu poradni, dlatego zadbałyśmy o ciepłą i kojącą atmosferę w naszym wnętrzu. Hol został zaprojektowany jako spokojna przestrzeń do refleksji. Zapraszamy do niej klientów przychodzących na terapię, a także osoby poszukujące miejsca, w którym można odetchnąć od zgiełku dnia codziennego przy książce, kawie, herbacie i pysznym cieście” – mówią Joanna i Alicja. Poza spotkaniami z psychologami organizują warsztaty, szkolenia i wydarzenia związane z psychologią, komunikacją i emocjami.

//

Dom Rozwoju

ul. Narbutta 83 lok. U5

Warszawa