Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Kto z nas nie lubi leniwych niedziel? Bez porannej gonitwy, walki o łazienkę z innymi domownikami, bez pośpiechu, a nawet bez budzika.

Niedzielne obowiązki ograniczają się do ubrania wygodnych ciuchów i ulubionych skarpet, zaparzenia kubka zielonej herbaty i otwarcia jeszcze pachnącego drukiem magazynu.

Siadasz w domowym zaciszu i wreszcie masz czas dla siebie. Pośród roślin czujesz się najlepiej, zastanawiasz się, czemu nie masz jeszcze żadnej doniczki na biurku w pracy. Czas to zmienić.

Masz ochotę na śniadanie mistrzów, wkładasz wygodne klapki i zbiegasz na dół do sklepu po świeże bułki, kupujesz też kilogram pomarańczy, w tygodniu zawsze brakuje Ci czasu na wyciśnięcie soku.

Po południu wpadają znajomi, zamawiacie pizzę, gadacie o wszystkim i o niczym.

Bluzy pochodzą z kolekcji hiszpańskiej marki Thinking MU, są wykonane ze 100% organicznej bawełny, są miękkie i przyjemne w dotyku.

Birkenstock to nie tylko najwygodniejsze letnie klapki, to również idealne buty do chodzenia po domu w towarzystwie skarpet. Ich wkładki mają lecznicze właściwości — redukują zmęczenie i ból stóp, nawet przy całodziennym hasaniu.

Kolorowe wzory skarpet Happy Socks wywołują wiosnę. Przełamią rutynę dnia powszedniego, urozmaicą weekend i poprawią nastrój w pochmurny dzień.

Wszystkie te dobroci znajdziecie na PanPablo.pl!