Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Ponad 1 milion wydanych śniadań i ponad 2 tony sosu AïOLI! Tak wyglądają statystyki pierwszej kantyny AïOLI w Warszawie po pięciu latach jej działalności. Wpadajcie na urodziny AïOLI już 13 listopada!

AïOLI na Świętokrzyskiej w Warszawie, to jedna z najjaśniejszych gwiazd Polskiej gastronomii. Jesteśmy w szoku, że już 13 listopada obchodzić będzie swoje 5 urodziny! Ale ten czas szybko leci! Tego dnia zostały otwarte drzwi pierwszej kantyny AïOLI!

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół. Podobnie będą wyglądać urodziny – jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach przygotowując swoim Gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy to odpowiednio uczcić!

Zapisz się na wydarzenie na FB!

Co czeka na wszystkich Gości?

Od rana (9:00-12:00) śniadanie za „hi5″ do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi, cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł! O godzinie 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull. Dodatkowo podczas wieczoru wyłonimy zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

To nie wszystko, więcej na miejscu, bo… #aiolicięzadowoli