Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Co to był za weekend! Prawie 50 wystawców, panele dyskusyjne, wspaniali goście, warsztaty… atrakcji co nie miara! Zobaczcie sami.

Zobaczcie naszą fotorelację z pierwszej edycji naszego wydarzenia Niech żyją dziewczyny!, które odbyło się w pierwszy weekend lipca w Kamienicy Raczyńskiego w centrum Warszawy. Dziękujemy wszystkim osobom i markom zaangażowanym w nasze wydarzenie – bez Waszego wsparcia nasze święto by się nie odbyło!

Super, że z nami byliście!

Nowa marka ceramiczna na polskim rynku – Mleko Living!

Angelika Kucińska z Glamour, Paulina Reiter z Wysokich Obcasów, Marta Mach ze Zwykłego Życia i Paulina Klepacz z G’rls Room po sobotnim panelu „I co z tym feminizmem?”!

Panel o kobietach w biznesie! Rozmawiają Wiktoria Nowak z Tartarugi, Kasia Klimek z NU i Hela Dąbrowska z ŁYKO.

Stefan i jego rzeczy!

Dziewczyny z ŁYKO w ich lnianych kimonach! Coś wspaniałego!

Bohaterowie jednego z poprzednich numerów ZŻ – Elena i Janek Lewczukowie, założyciele marki SOTE.

Nasze pink ladies od koreańskiej pielęgnacji i bohaterki numeru specjalnego ZŻ #dziewczyny – Roksana i Mania, czyli Dziewczyny z JEJU.

Dziewczyny i chłopaki po warsztatach! Rolowaliśmy ciało, robiliśmy lampy, haftowaliśmy, robiliśmy kolaże i ziny, wprowadzaliśmy nasze ciała w drgania… dużo tego było! Najwytrwalsze uczestniczki wzięły udział w aż czterech różnych warsztatach. Szacuneczek!

Dziękujemy Instax Polska za udostępnienie super aparatu! Instaxy to super zabawa i pamiątka na długi czas!

Magda Rukasz z Dobrze się składa, tuż przed warsztatami z robienia lamp a w trakcie lektury nowego numeru ZŻ.

Emilia Obrzut i Basia Kuligowska, autorka zdjęcia okładkowego z Natalią Fiedorczuk, do numeru specjalnego ZŻ #dziewczyny!

Pola Zag!

Część redakcji naszego zaprzyjaźnionego magazynu – G’rls Room. Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak!

Dzięki Waszemu wsparciu, strzygąc się, tatuując, robią pazury i maseczki, udało nam się zebrać ponad 1200 zł na Centrum Praw Kobiet! Duma nas rozpiera!

Nowe-stare koszulki vintage, czyli marka Janina Warsaw!

Dziękujemy, że z nami byliście i widzimy się już po wakacjach na kolejnej, już czwartej (!!), edycji Niech żyje papier! Do zobaczenia!