Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Towarzystwo Handlowe to inicjatywa, która ma na celu wsparcie i promocję marek, które rzemieślniczość mają wpisaną w DNA. W wydarzeniu wezmą udział niewielkie firmy i manufaktury, które tworzą zarówno produkty jak i oferują różne usługi, korzystając przy tym z tradycyjnych, zwykle bardzo pracochłonnych metod.

Nie można jednak zapomnieć, że Towarzystwo Handlowe, to również wydarzenie, które skierowane jest głównie do mężczyzn, choć kobiety z pewnością znajdą w Forcie Mokotów, gdzie już niebawem odbędą się targi, coś dla siebie!

Towarzystwo Handlowe znajdziesz na facebooku...

Całej oprawie graficznej, towarzyszy kampania fotograficzna, w której wzięli i wzięły udział rzemieślnicy i rzemieślnicy (ale nie tylko!), którzy wezmą udział w targach. A do tej pory zapowiedziały się marki wyjątkowe, takie chociażby jak Mo61, delikatessen, Super Salon, Dawid Ryski, Neonlove czy Pan Drwal czy nasz Edward.

“Coraz więcej osób, szczególnie mężczyzn, szuka bezpretensjonalnych, funkcjonalnych produktów stworzonych z pasją. Jednocześnie kształtuje się nowa kategoria przedsiębiorców i inicjatyw, które odkrywają na nowo tradycyjne techniki rzemieślnicze. Chcemy stworzyć wydarzenie podczas, którego obie grupy będa mogły się spotkać.” - mówi Wojtek Nosowski z agencji albo/albo, pomysłodawca inicjatywy.

Podczas wydarzenia spotkać będzie można firmy zajmujące się między innymi rzemieślniczą produkcją nart, toreb skórzanych, przyborów do golenia czy przyborów do pracy. Łącznie w Towarzystwie Handlowym weźmie udział niespełna 30 marek i twórców z całej Polski – kameralność i wysoka jakość gwarantowana!

oraz instagramie!

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 maja w Forcie Mokotów (Szarotka, ul. Racławicka 99) i potrwa od 12.00 do 19.00. Wpadajcie, my będziemy!