Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Każdy z nas odlicza dni do upragnionej wiosny. Wietrzenie szaf, uzupełnienie lżejszej garderoby a przede wszystkim zmiana menu! Słońce nadchodzi wielkimi krokami, a my pospieszamy go, jak tylko możemy. Podobno już jest spakowane i w najbliższych dniach wyrusza do nas. Już 4 marca w MOMU Julia Wieniawa będzie przywoływała wiosnę. Co pysznego zaplanowała w menu? Zobaczcie poniżej!

Tym razem do kuchni MOMU została zaproszona Julia Wieniawa, która przy współpracy z Szefem Kuchni – Sebastianem Rutą, przygotowała swoje autorskie menu. Wśród propozycji znajduje się pozycja śniadaniowa na słodko, trzy rodzaje przystawek, trzy dania główne do wyboru oraz deser. Jakby tego było mało Julka skomponowała również wiosenny koktajl owocowy z naturalnym Collagenem.

Zobaczcie co pysznego przygotowała na sobotę:

Śniadanie

– Pancakes z czekoladowym kremem ze świeżymi owocami i konfiturą z czarnej porzeczki

Przystawki

– Tatar wołowy z żurawiną i jajkiem przepiórczym

– Pieczone warzywa marynowane w kwiatach bratka z sosem holenderskim z owocami granatu

– Krewetki  z prażonym jabłkiem w białym winie ze świeżymi ziołami

Dania główne

– Kaczka confit marynowana w tropikalnych owocach z brukselką i puure z kalafiora

– Żebra wieprzowe palone w trawie żubrowej  na musie z antonówki z grubą  kaszą kuskus z warzywami

– Risotto z mlekiem kokosowym ze świeżymi owocami

Deser

Beza z kakaowym musem z białej czekolady z truskawkami i borówkami

Dołącz do wydarzenia na FB!

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najbardziej zapracowanych młodych artystek w Polsce. 19- latka tańczy, uprawia sport, śpiewa i jest aktorką. Gra w serialach i występuje w teatrze. Jesienią 2015 r. ukazał się jej pierwszy singel pt. „Co mi jest”, a rok później następy – „Na Zawsze”, który nagrała wspólnie z Zeppy Zeppem. Tylko w ciągu 2 miesięcy od publikacji, klip zdobył ponad 900 tysięcy wyświetleń. Po jego premierze Julia występowała m.in. w Dzień Dobry TVN oraz Pytaniu Na Śniadanie, a także zaliczyła oficjalny koncertowy debiut i zaśpiewała tuż przed Leroyem Sanchezem.

MOMU

Pieczemy Dymem

ul. Wierzbowa 9/11

Warszawa