Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy.

Co to była za sobota! Pełna wrażeń, uśmiechów, ciekawych rozmów oraz spotkań, ale przede wszystkim pełna pasji do komiksu. Nie możemy doczekać się już kolejnej edycji. A ta, dopiero, a może już, za rok! Tymczasem zobaczcie jak było ostatnio.

W ramach NŻK! odbyły się targi polskich wydawców, były też sklepy z komiksami oraz artykułami papierniczo-piśmienniczymi i dla artystów.

(zobacz galerię zdjęć)

Na sali audiowizualnej (zawsze po brzegi wypełnionej!) Państwowego Muzeum Etnograficznego były spotkania z Tomkiem Samojlikem i Adamem Wajrakiem, Karolem Kalinowskim, Tonym Sandovalem, Sorenem Mosdalem, Łukaszem Kowalczukiem, Anną Krztoń, Bereniką Kołomycką, Olga Wróbel i Rafałem Skarżyckim. A w Strefie Autografów wspieranej przez Tinta – sklep dla plastyków można było zgarnąć podpisy swoich ulubionych autorów komików.

(zobacz galerię zdjęć)

Były również warsztaty, na które miejsca skończyły się w przeciągu pół godziny od startu zapisów (gratulujemy refleksu!): warsztaty z komiksowej narracji i rysunku, które poprowadził Daniel Chmielewski, specjalne komiksowo-teatralne warsztaty dla dzieci, które zorganizował nasz partner Teatr Guliwer i warsztaty dla dzieci z Piotrem Nowackim.

No i odwiedziła nas fotobudka!

Jeszcze raz wielkie, WIELKIE dzięki dla wszystkich gości, uczestników, wystawców, wydawców, Państwowego Muzeum Etnograficznego, naszych wszystkich Partnerów i Patronów!

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i że za rok zobaczymy się znowu.